Back to Question Center
0

Semalt: WordPress Site-Specifik Plugins

1 answers:

Nëse keni ndërtuar kohët e fundit një faqe interneti, është e rëndësishme ta përshtatni atë, të ndryshoni cilësimet e tij dhe të instaloni disa shtojca specifike të site-it. Në shumicën e rasteve, njerëzit nuk dinë si tthe_content', 'myplugin_filter_content');

Nëse ju mendoni se plugin-site specifike nuk punon mirë me kodin e mësipërm, ju duhet ta shkarkoni dhe instaloni atë nga direktoria e plugin WordPress dhe të organizoni gjërat sipas kërkesave të biznesit tuaj.

November 29, 2017
Semalt: WordPress Site-Specifik Plugins
Reply